Alba

horky-piti1997 :: HOŘKÝ PITÍ

1. Nemám to rád
2. Žízeň
3. Jenom klid
4. Noc je dlouhá
5. I’m thirty five
6. Adam
7. Larry go!
8. Hořký pití
9. Amerika
10. Kytara
11. Oligo
12. Furt to samý
13. Smutný nebe
14. Vojna na Itálii

Pražská pubrocková kapela existující od r.1988. Spolu s newyorskými The Velvet Underground a pražskou Půlnocí hráli Echt! v roce 1990 na vernisáži pařížské výstavy Andy Warhola a průběžně koncertovali ve Francii, Německu a Rakousku. První album „Hořký pití“ sklidilo velký úspěch jak u kritiky, tak u rockových fanoušků. (zdroj: www.blackpointmusic.cz)

Koupit CD / MP3 Hořký pití >>

 

1998:: SMUTNÝ VĚCI

1. Rozhod jsem se
2. Stará láska
3. Sedm statečných
4. Everybody
5. Koně
6. Smutný věci
7. We Shall
8. Klamovka
9. Doktor
10. Koleda
11. John Hardy
12. Někdy se mi zdá
13. Morning, Morning

Druhé řadové album ECHT!u. Kdo čeká, že je úplně jiné, než první, tak se šeredně mýlí. ECHT! hraje pořád svůj pubrock a díky tomu, že to umí, má o příznivce postaráno. Na „Smutných věcech“ najdete 13 nových i starších koulí a ten, kdo má na to zařízený počítač, tak taky obrázky, hovory, texty a bžundy. (zdroj: www.blackpointmusic.cz)

 

Koupit CD / MP3 Smutný věci >>

 

2001:: JE MI KRÁSNĚ

1. To se stává
2. Je mi krásně
3. Jenom jednou
4. Píseň
5. Světabol
6. Pamět versus River of Shit
7. Mám všeho dost
8. Hudsonský šífy
9. Už bych měl dávno spát
10. Večery
11. Skořápky
12. Léta
13. ?
14. Máma

Album skupiny Echt! – Je mi krásně ještě více pokročilo na cestě k syrovému hospodskému šramlu s nezbytným rockovým spodkem. Karel Malík se svou kapelou jako by neměli nikdy dost pošramocených životních osudů, malérů duší a nezvládnutých životních havárií. Echt! se za poslední tři roky, které uplynuly od vydání poslední desky, posunul také k otevřenějšímu výrazu v textech. A z hudby lze vycítit, kromě tradičních The Pogues, také nezvykle silný odkaz Velvet Underground, Plastic People nebo raných Stoogies. (zdroj: www.blackpointmusic.cz)

Koupit CD / MP3 Je mi krásně >>

 

2003:: 15 LET LIVE IN AKROPOLIS

1. Furt to samý
2. Koně
3. To se stává
4. Žízeň
5. Stará láska
6. Doktor
7. Vojna na Itálii
8. Píseň
9. Everybody
10. Kroky
11. Smutný věci
12. We Shall…
13. Mám všeho dost
14. Noc je dlouhá
15. Larry go!

Echt! oslavil patnáct let kapely novou deskou. Bylo mnoho důvodů pro živé album. Echt! dovede rozjet koncertní atmosféru do značných obrátek. A to na studiové desce vždycky chybí. Echt! koncertní repertoár obměňuje, staré písničky hraje jinak, nové ještě nejsou na žádné desce. A až budou, budou zase jiné. A konečně – je možnost spojit jubilejní koncert s pořízením živé nahrávky na které bude spousta hostů, kteří kapelou prošli v minulosti. A to se na řadovkách prostě udělat nedá. Originální přebal připravil opět nehrající člen skupiny, výtvarník Karel Haloun. (zdroj: www.blackpointmusic.cz)

Koupit CD / MP3 15 let: Live in Akropolis >>